LifeFree.pl

Bożena Słomińska

Słomińska Bożena
Imię i nazwisko: Bożena Słomińska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.alterego-torun.pl
E-mail: kontak@alterego-torun.pl
Telefon: 609 881 788
Facebook: https://web.facebook.com/alterego.torun/

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki, a także dwuletnie szkolenie warsztatowo-superwizyjne z zakresu terapeutycznej pracy z rodziną z uwzględnieniem podstaw systemowej terapii rodzin. Jest absolwentką dwuletniej Szkoły Trenerów SIEĆ w Warszawie i czteroletnich studiów podyplomowych w zakresie psychoterapii. Od 2006 r. współpracuje z Instytutem Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie szkolenia profesjonalistów w Studium Pomocy Psychologicznej. Pracowała z grupami: treningi interpersonalne, psychoterapia grupowa, warsztaty pracy terapeutycznej, warsztaty pracy wychowawczej dla nauczycieli i rodziców.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje psychoterapię integracyjną. W psychoterapii pomaga klientom znajdować ich własne rozwiązania problemów będących przyczyną dolegliwości lub cierpienia. Pomaga rozpoznawać rzeczywiste możliwości i ograniczenia, zwiększa możliwości osiągania swoich celów, pokonywać przeszkody i poprawiać jakość życia. Oferuję między innymi psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową, terapię par, poradnictwo małżeńskie, rodzinne i wychowawcze, pomoc w kryzysach osobistych, trening interpersonalny, warsztaty i treningi komunikacji, asertywności, szkolenia dla osób pracujących w obszarze pomagania drugiemu człowiekowi. W trosce o jakość pracy korzysta z superwizji i zawodowych konsultacji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.