LifeFree.pl

Berenika Korcz-Wasińska

Korcz-Wasińska Berenika
Imię i nazwisko: Berenika Korcz-Wasińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta-poznan.pl
E-mail: berenika.korcz@gmail.com
Telefon: 609 103 357

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Studium jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz posiada atest Naukowej Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe jako psycholog i psychoterapeuta zdobyła podczas staży i pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz Oddziale Onkologicznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej opiera się głównie na koncepcji psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jako psycholog i psychoterapeuta pracuje z osobami borykającymi się z różnymi problemami. Udziela pomocy psychologicznej, która pomoże im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach i poprawi ich funkcjonowanie. Oferuje pomoc i psychoterapię osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju m.in. depresją, chorobą dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi np. nerwice, fobie, zaburzeniami osobowości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.