LifeFree.pl

Beata Woźniak-Faliszewska

Woźniak-Faliszewska Beata
Imię i nazwisko: Beata Woźniak-Faliszewska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.pwrois.pl
E-mail: beatawf@gmail.com
Telefon: 601 176 468
Facebook: https://www.facebook.com/Pracownia-Wspierania-Rozwoju-Osobistego-i-Spo%C5%82ecznego-255318751186976/

Doświadczenie:

Jest certyfikowanym psychoterapeutą integratywnym, integrującym różne podejścia (psychodynamiczne, poznawczo - behawioralne, systemowe). Ukończyła całościowe szkolenie w ramach 4-letniego Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Obecnie uczestniczy w zaawansowanym szkoleniu w zakresie psychoterapii i superwizji PROFI w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Swoją pracę superwizuje systematycznie u certyfikowanych superwizorów. Jest także certyfikowanym coachem International Coach Community.

Realizowała projekty oraz badania w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej grup dyskryminowanych społecznie i eurosieroctwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z zakresu umiejętności społecznych i rozwoju osobistego oraz szkoleń m.in. w zakresie: zasady równości szans kobiet i mężczyzn w PO KL – standard minimum.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Stosuję psychoterapię integratywną, integrującą różne podejścia (psychodynamiczne, poznawczo – behawioralne, systemowe), kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Obiera metody pracy indywidualnie do Twojego problemu. Stosuje coaching holistyczny, który cechuje podejście indywidualne, systemowe i całościowe, z uwzględnieniem wartości istotnych dla każdego z Was. Obejmuje on zarówno proces dokonania zmiany i osiągania celu w życiu osobistym jak i zawodowym. Warsztaty rozwoju osobistego – dają możliwość budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.