LifeFree.pl

Beata Szymik

Szymik Beata
Imię i nazwisko: Beata Szymik Profesja: Terapeuta
Strona www: http://beataszymik.pl
E-mail: beata.szymik@gmail.com
Telefon: 606 651 159

Doświadczenie:

Ukończyła Śląską Szkolę Psychoterapii, także cykl szkoleniowy z terapii rodzin. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest certyfikowanym Asystentem Psychodramy. Ukończony cykl szkoleń w Instytucie Ericksonowskim, w tym cykl z zakresu terapii rodzin i ukończone szkolenie z zakresu neuropsychologii. Jest samodzielnym psychologiem w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Gliwicach.      

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami nastroju, nerwicami oraz zaburzeniami osobowości. Pracuje także z osobami, które nie odczuwają dolegliwości związanych z zaburzeniami, chcą natomiast przyjrzeć się swojemu życiu, pewnym problemom czy nauczyć się czerpać większą radość z niego. Prowadzi terapię par i rodzin. Pracuje także z osobami uzależnionymi zarówno od różnych substancji (alkohol, leki, narkotyki), jak i z uzależnieniami behawioralnymi (seks, zakupy, internet ect). Zajmuje się także pomocą rodzinom osób uzależnionych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.