LifeFree.pl

Beata Łonak

Łonak Beata
Imię i nazwisko: Beata Łonak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://beatalonak.pl
Telefon: 663 757 996

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim o specjalności Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. Ukończyła szkolenie zawodowe w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała na specjalistycznych kursach i szkoleniach m.in terapia i rehabilitacja w psychiatrii, praca z osobami po traumie i żałobie, praca z dzieckiem wykorzystanym seksualnie, specyfika kontaktu z osobami zaburzonymi psychicznie, profilaktyka dotycząca opieki psychiatrycznej, cykl szkoleń praca ze sprawcą przemocy domowej oraz Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego i Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach, Świetlicy Terapeutycznej oraz jako wykładowca w Centrum Edukacji Kadr w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Ofertę kieruje do osób dorosłych i młodzieży. Zajmiuje się głównie psychoterapią indywidualną (depresje, nerwice, lęki, trudności adaptacyjne, choroby psychosomatyczne, zaburzenia osobowości), ale są to też interwencje kryzysowe (przemoc, utraty, straty prokreacyjne, nadużycia, traumy, śmierć bliskiej osoby, zdrada, rozwód, problemy małżeńskie, problemy wychowawcze), konsultacje psychologiczne, wsparcie, poradnictwo psychologiczne, poradnictwo wychowawcze i psychoedukacja.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.