LifeFree.pl

Beata Jaszczak

Jaszczak Beata
Imię i nazwisko: Beata Jaszczak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://klinikaterapii.com
E-mail: info@klinikaterapii.com
Telefon: 508 639 892

Doświadczenie:

Magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta terapii poznawczo-behawioralnej oraz certyfikowany terapeuta terapii behawioralnej. Otrzymała certyfikat I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowań organizowanej przez Centrum Psychologii Integralnej w Poznaniu. Współprowadziła grupy społeczności terapeutycznej w terapii uzależnień dzieci i młodzieży w Monarze w Gdańsku. Pracuje i prowadzi terapię osób z autyzmem, zespołem Aspergera i pokrewnymi zaburzeniami. Jest kierownikiem Centrum dla osób dorosłych z autyzmem w Gdańsku. Przez dwa lata, w ramach stażu klinicznego prowadziła psychoedukację grupową pacjentów na bazie CBT (Cognitive Behavioral Therapy) na oddziale nerwic Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od lat prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w zakresie psychoterapii indywidualnej, grupowej, terapii par i rodzin oraz organizuje warsztaty z zakresu psychoedukacji. Podczas pracy z klientem bazuje głównie na terapii poznawczo-behawioralnej, podpierając się i korzystając z Terapii Schematu, Racjonalnej Terapii Zachowań oraz EMDR-terapii traumy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.