LifeFree.pl

Bartosz Kozłowski

Bartosz Kozłowski
Imię i nazwisko: Bartosz Kozłowski Profesja: Trener
Strona www: http://psychoterapia-slask.com/
E-mail: kozlo.bart@gmail.com
Telefon: 604 421 740
Facebook: https://www.facebook.com/psychoterapia.slask.gestalt/

Doświadczenie:

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par oraz psychoterapię grupową. Pracowałem jako street worker z osobami prostytuującymi się oraz uzależnionymi od narkotyków. Prowadziłem grupy wsparcia dla osób wychodzących z uzależnienia. Od kilku lat współtworzę i prowadzę męskie kręgi. Od wielu lat podążam ścieżką treningu Zen.

 

Odbyłem  roczny Staż Gestalt w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który jest pierwszym etapem Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów. Obecnie kontynuuję swoją naukę i rozwój w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.  Prywatnie jestem ojcem dwojga dorosłych dzieci, w wolnym czasie oddaje się pasji poznawania najdalszych zakątków świata oraz nurkowaniu technicznemu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

 

Pracuję w modalności Gestalt integrującej wiele nurtów filozoficznych, metodologicznych oraz terapeutycznych. Do moich mistrzów których pracę szczególnie cenię, należą: Irvin Yalom, Fritz Pearls, Wacław Urbaniec, Willigis Jager.

Inspiracje:

 

Do moich inspiracji należy w zasadzie wszystko co mnie spotyka. Szczególnie jednak ważna jest dla mnie moja ścieżka rozwoju Zen oraz pracy i życia zgodnie z teorią Gestalt. Nieustannie również zachwycam się najdalszymi zakątkami świata, gdzie spotykam i doświadczam również moich szamańskich zainteresowań, transformując je na codzienność życia człowieka w mieście i cywilizacji zachodniej. Wiele cennych dla mnie idei, myśli i pomysłów czerpię z świata sztuki. Szczególnie z muzyki, teatru oraz filmu.

 

Czym jest dla mnie podejście holistyczne:

 

Podejście holistyczne to dla mnie całościowe spojrzenie na człowieka. Doświadczam tego tak, że każdy obszar związany z naszym funkcjonowaniem, wpływa na jakość naszego życia. Począwszy od środowiska w jakim mieszkam, poprzez to co jem, a kończąc na tym jakie relacje mam ze sobą oraz otaczającymi mnie ludźmi. Dbałość i branie odpowiedzialności za te obszary, sprawia że przestaję być przedmiotem a staję się podmiotem mojego wędrowania przez życie.

 

 

 

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.