LifeFree.pl

Barbara Taller

Taller Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Taller Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.prywatnypsycholog.walbrzych.pl
E-mail: taller@op.pl
Telefon: 601 655 324

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Następnie warsztaty i Szkołę Trenerów. W 2008 r. zakończyła Całościowe Szkolenie przygotowujące do Certyfikatu Psychoterapeuty w Sekcji Naukowej Psychoterapii Rodzin PTP Krakowskiej Szkoły Psychoterapii. Prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową w Poradni Zdrowia Psychicznego ZZOZ w Wałbrzychu, pracowała na oddziale dziennym psychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych i młodzieży, m.in. zaburzenia lękowe, depresja, leczenie nastroju, nerwic, terapię zaburzeń osobowości, terapię zaburzeń odżywiania, psychoterapię uzależnień chemicznych (substancje psychoaktywne, alkohol) i niechemicznych (hazard, sex, internet) oraz osób współuzależnionych, w tym DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików), systemową terapię rodzinną, terapię małżeńską i terapię par, psychoterapię dla osób po przeżyciu przemocy, molestowania i mobbingu (doświadczanej w rodzinie, związku, pracy). Zajmuje się poradnictwem, psychoedukacją i wspieraniem rozwoju osobistego.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.