LifeFree.pl

Barbara Michno-Wiecheć

Michno-Wiecheć Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Michno-Wiecheć Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.psychologiczny.com.pl
Telefon: 504 543 800
Facebook: https://www.facebook.com/GabinetPsychologicznyBarbaraMichnoWiechec/

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Uzyskałam dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Podczas studiów w Lublinie odbyła roczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Oddziale Dzieci i Młodzieży. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia warsztatów i szkoleń.

Pracowała w Poradniach Zdrowia Psychicznego prowadząc psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w obszarach zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomocy osobom w kryzysie, doświadczających trudności w relacjach z bliskimi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Proponowana przez nią psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym. Wykonuje konsultacje, porady psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską i terapię współuzależnień. W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną swoich pacjentów regularnie poddaje swoją pracę superwizji oraz przestrzega zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, jak również bierze udział w konferencjach, sympozjach, szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.