LifeFree.pl

Barbara Krzemińska

Krzemińska Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Krzemińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia.sos.pl
E-mail: januk8@poczta.onet.pl
Telefon: 608 498 823

Doświadczenie:

Absolwentka Czteroletniej Podyplomowej Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku INTRA w Warszawie. Absolwentka 3,5-letniej Szkoły Psychoterapii przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (sekretarz Oddziału PTP w Toruniu od 2012 r). W trakcie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła szkolenie z zakresu NEST (New Experience for Survivors of Trauma).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej praca ma charakter terapii skoncentrowanej na osobie (humanistyczno – egzystencjalnej), stosuje również elementy terapii psychodynamicznej i poznawczo – behawioralnej, a także terapii narracyjnej (m.in. z wykorzystaniem narracji biblijnej i literatury pięknej). Odwołuje się do osobistej historii życia osoby, jej uczuć i odbioru świata, poszukuje jej zasobów, tak by przez kontakt terapeutyczny nastąpiła trwała zmiana w przeżywaniu, wyborach, zachowaniu. Prowadzi konsultacje, interwencje psychoterapeutyczne i psychoterapię indywidualną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.