LifeFree.pl

Barbara Kozynacka

Kozynacka Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Kozynacka Profesja: Coach
Strona www: http://www.e-coachingkrakow.pl
E-mail: kontakt@e-coachingkrakow.pl
Telefon: 505 316 220
Facebook: https://web.facebook.com/BarbaraKozynacka/

Doświadczenie:

Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo- Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Odbyła cykl szkoleń z Coachingu Kariery i Job Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Z każdą osobą pracuje inaczej, do każdego procesu podchodzi indywidualnie. Prowadzi zarówno life-coachingi jak i procesy dotyczące w 100% życia zawodowego (job coaching, career coaching). Lubi pracować szczególnie nad zmianą nawyków i przekonań ograniczających oraz skutecznością działań niezbędnych do osiągnięcia upragnionego celu. Oprócz „tradycyjnego” prowadzenia sesji, polegającego w dużej mierze na zadawaniu pytań, stosuje metody „kreatywne”, jeszcze bardziej angażujące i pobudzające wyobraźnię drugiej osoby. Pomaga to bardzo w tworzeniu pozytywnej, opartej na zaufaniu relacji. W praktyce coachingowej dąży do rozwoju osobistego klienta, wzmocnienia jego umiejętności interpersonalnych, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Specjalizuje się w takich obszarach jak: odkrywanie predyspozycji i kompetencji zawodowych, zarządzanie zmianą oraz planowanie działań i tworzenie strategii biznesowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.