LifeFree.pl

Barbara Gańcza

Gańcza Barbara 1
Imię i nazwisko: Barbara Gańcza Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://barbaragancza.pl
E-mail: barbaragancza@gmail.com
Telefon: 603 727 846
Facebook: https://www.facebook.com/NAJLEPSZESZKOLENIA/

Doświadczenie:

Od ponad 15 lat zajmuje się podnoszeniem kompetencji kadr kierowniczych w firmach i administracji publicznej. Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu praw autorskich, własności intelektualnej i ochrony danych osobowych, pomagając wielu grupom zawodowym w zabezpieczeniu wyników ich pracy przed roszczeniami osób trzecich.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracując z kobietami, pomaga im odkryć cechy, które pozwalają w pełni realizować się w życiu zawodowym. Dzięki ich systematycznemu rozwijaniu, kobiety mogą czerpać przyjemność z życia. Jej szkolenia są efektywne i dlatego tak wiele kobiet cieszy się dziś sukcesem, skutecznie rozwijając swoje firmy i sprawnie zarządzając swoimi pracownikami. W pracy z mężczyznami, skupia się na unikalnych kompetencjach tak, aby mogli oni skrócić drogę do osiągnięcia pozycji cenionego specjalisty w swojej branży. Prowadzi warsztaty z komunikacji dla kadr menadżerskich w firmach i instytucjach, w trakcie których uczestnicy budują pewność siebie w wystąpieniach publicznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.