LifeFree.pl

Barbara Fijałkowska

Fijałkowska Barbara 3
Imię i nazwisko: Barbara Fijałkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-radom.eu
E-mail: bfijalkowska@op.pl
Telefon: 604 644 538

Doświadczenie:

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie ze specjalizacją Psychologia Kliniczna. Odbyła staże w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Lublinie i Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach koło Warszawy. Ukończyła szkolenie w zakresie "Systemowej Terapii Rodzin". Uczestniczyła w szkoleniu w zakresie psychoterapii Gestalt pod nazwą "Warsztat terapeutyczny dla profesjonalistów" zorganizowanym przez Ośrodek Terapii i Rozwoju Gestalt w Warszawie. Ukończyłam trzyletnie szkolenie podyplomowe z zakresu terapii poznawczo - behawioralnej osób dorosłych prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Formy pomocy skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, par małżeńskich i narzeczeńskich, rodzin i różnych grup zainteresowanych. Zajmuje się świadczeniem różnych form pomocy psychologicznej takich jak psychoterapii, konsultacji psychologicznej, poradnictwa psychologicznego, warsztatów z zakresu psychologii i treningów interpersonalnych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.