LifeFree.pl

Barbara Czekaj

Czekaj Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Czekaj Profesja: Terapeuta
Strona www: https://barbaraczekaj.pl
E-mail: gabinet@barbaraczekaj.pl
Telefon: 609 522 263
Facebook: https://web.facebook.com/BarbaraCzekajPsychiatra

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenia zawodowe rozwijała w miejscach pracy takich jak poradnia i oddział pediatrii, szpital psychiatryczny, oddział ogólnopsychiatryczny i oddział całodobowy leczenia nerwic, Ośrodek Leczenia dla Uzależnionych „Szansa” w Pławniowicach, Poradnia Leczenia Nerwic i Dzienny Oddział Leczenia Nerwic w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach. Bierze udział w spotkaniach sekcji jungowskiej w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W prowadzonej psychoterapii preferuje podejście zintegrowane, co oznacza, że korzysta z różnych koncepcji i strategii terapeutycznych, choć najbliższa jest jej koncepcja psychodynamiczna, poznawczo-behawioralna i jungowska oraz oparta na współczesnej neuronauce. W gabinecie zajmuje się leczeniem zaburzeń nerwicowych (lękowo-depresyjnych i innych), adaptacyjnych oraz rozwojem osobistym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.