LifeFree.pl

Barbara Czarnacka

Czarnacka Barbara 2
Imię i nazwisko: Barbara Czarnacka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.opsychoterapii.pl
E-mail: czarnacka.barbara@gmail.com
Telefon: 504 224 970

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zawodu psychoterapeuty uczyła się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Tam ukończyła Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów. Od ponad 15 lat pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorych psychicznie. Jest psychologiem i psychoterapeutą na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Gdyni. Pracuje z klientem indywidualnym w gabinecie w Gdyni.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Ma doświadczenie w kształceniu dorosłych z zakresu umiejętności interpersonalnych, świadczenia pomocy psychologicznej. W pracy terapeutycznej wykorzystuje elementy pracy z ciałem. Z psychoterapii korzystają klienci indywidualnie, z partnerem/małżonkiem, a nawet całe rodziny. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Podlega stałej superwizji.

Inspiracja:

W swojej terapii dąży się do zmiany życia klienta. Zmiana rozumiana jest jako stawanie się bardziej sobą, poprzez uświadamianie i branie odpowiedzialności za siebie. Zmiana jest odkrywaniem siebie, swoich możliwości samoregulacji, procesem świadomego sięgania do otoczenia po to co jest potrzebne, nadawaniem nowego sensu doświadczeniu i przekraczaniem ograniczeń.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.