LifeFree.pl

Anna Zalewska-Sikora

Zalewska-Sikora Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Zalewska-Sikora Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://prowzrastam.pl
E-mail: biuro@prowzrastam.pl
Telefon: 668 167 897
Facebook: https://web.facebook.com/prowzrastam

Doświadczenie:

Jest akredytowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Prowadzi sesje coachingowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, a także coaching zespołów.

Jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Szkoły Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie oraz studiów zawodowych coachingu

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej domeną jest coaching transformacyjny – głęboka i trwała zmiana w kierunku zintegrowania tego kim się jest i co się robi. Koncentruje się na tematach ważnych dla klienta i określonych przez klienta. Tworzy przestrzeń do słuchania klienta - jej naturalny talent to słuchanie i podążanie za rozmówcą. W pracy jako life coach jest szczególnie ukierunkowana na wzmacnianie klienta w doświadczaniu swoich możliwości, prawdziwej wartości i rozwijaniu pewności siebie, na drodze do satysfakcji i spełnienia.

Inspiracja:

Specjalizuje się w pracy z zakresu rozwoju potencjału osobistego i zawodowego, bo nie ma dla niej nic bardziej pasjonującego niż towarzyszenie innym we wzmacnianiu ich mocnych stron. Bycie trenerem i coachem traktuje jako przywilej towarzyszenia ludziom w osiąganiu przez nich celów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.