LifeFree.pl

Anna Woźnica-Bolkowska

Woźnica-Bolkowska Anna
Imię i nazwisko: Anna Woźnica-Bolkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-woznica.com.pl
Telefon: 506 059 540

Doświadczenie:

Dyplom magistra uzyskała na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ukończeniu studiów akademickich ukończyła roczny Kurs Umiejętności Interpersonalnych w konwencji Gestalt w Krakowie. Następnie szkoliła się w zakresie terapii indywidualnej i grupowej w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych jako uczestnik oraz współprowadząca.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni psychologicznej, Klinikach Psychiatrii i Psychoterapii oraz Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Ochojcu. Współpracowała również z oddziałami kardiologii, chirurgii oraz okulistyki Euromedic, gdzie prowadziła grupę wsparcia dla osób niedowidzących.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Udziela psychoterapii w nurcie Gestalt. Zaprasza wszystkich tych, którzy przeżywają życiowe kryzysy, trudności emocjonalne, cierpią na dolegliwości psychosomatyczne, cierpią z powodu straty (żałoby), mają trudności i problemy w życiu zawodowym, mają trudności w budowaniu bliskich relacji, przeżywają kryzys małżeński, związku, relacji partnerskiej, borykają się z chorobami układu krążenia, są po zawale mięśnia sercowego, borykają się z chorobami nowotworowym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.