LifeFree.pl

Anna Worsztynowicz

Worsztynowicz Anna
Imię i nazwisko: Anna Worsztynowicz Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.worsztynowicz.gbn.pl
E-mail: anna.worsztynowicz@gmail.com
Telefon: 608 534 848

Doświadczenie:

Autorka publikacji na temat coachingu. Prowadzi sesje i projekty coachingowe oraz wykłady i szkolenia z zakresu coachingu i psychologii coachingu. Egzaminator, mentor coach oraz współtwórczyni programu Szkoły Coachów Akademii SET. Ukończyła liczne szkolenia w obszarze coachingu m.in. program „The Art And Science of Coaching” Erickson College International, “CoachWise Essentials” Coaching Center oraz szkolenia prowadzone w ramach Polskiej Szkoły Coachingu Metrum. Odbyła także staż w Wielkiej Brytanii umożliwiający zapoznanie się z programami coachingowymi realizowanymi w Institute of Education University of London. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi praktykę psychologiczną skierowaną do osób dorosłych. Specjalizuję się w psychologii rozwoju człowieka. Zajmuje się zmianami i wyzwaniami, które towarzyszą nam w ciągu życia. Oferuje wsparcie w tym zakresie. Pracuje z klientami stosując coaching.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.