LifeFree.pl

Anna Warowa

Warowna Anna
Imię i nazwisko: Anna Warowa Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologbrzeg.pl
Telefon: 781 081 366

Doświadczenie:

Tytuł psychologa uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim. Swój warsztat psychoterapeutyczny rozwija w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. W trosce o jak najlepszy poziom swoich usług, w instytucie tym, regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Należy również do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Od kilku lat pracuje w Poradni Terapii Uzależnień w Brzegu, dlatego bliskie są jej problemy osób borykających się z uzależnieniem i ich rodzin.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Tym, co odróżnia terapię Gestalt od innych form terapii jest niewątpliwie odnoszenie się do teraźniejszości. Wszystkie przeszłe i przyszłe trudności rozpatruje się tu w kontekście tego jak kształtują teraźniejszość klienta, co bez wątpienia pozwala lepiej go zrozumieć i skutecznie udzielić mu pomocy. Jeśli chcesz lepiej poznać siebie i świadomie kierować swoim życiem, doświadczasz kryzysu życiowego, cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości czy żyjesz w ciągłym stresie to oferta dla Ciebie. Zaprasza na konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych i terapię krótko – lub długoterminową dla osób dorosłych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.