LifeFree.pl

Anna Ucińska

Ucińska Anna
Imię i nazwisko: Anna Ucińska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://coaching.zgora.pl
E-mail: kontakt@coaching.zgora.pl
Telefon: 534 865 875
Facebook: https://web.facebook.com/PsychoterapeutaZielonaGora/

Doświadczenie:

Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyła również Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt. Umiejętność pracy coachingowej zdobyła w rocznej szkole coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Zielonogórskim. Przez kilka lat współpracowała m.in. z Zielonogórskim Stowarzyszeniem Amazonek, Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka, Fundacją „Ja, My, Oni”, pomagającej osobom w depresji i im bliskim oraz współtworzyłam Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze. Uczestniczyła w licznych warsztatach, treningach rozwoju osobistego i treningach terapeutycznych. Odbyła staż kliniczny w Szpitalu Psychiatrycznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych oraz coachingiem. Pracuje metodą Gestalt, która należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego. W psychoterapii celem jest uświadomienie sobie przez drugą osobę jej sposobu funkcjonowania w świecie: co robi, jak to robi, w jaki sposób to jej służy, a w jaki sposób szkodzi i jak może to zmienić. Zwraca uwagę na indywidualność danej osoby, dlatego wykorzystuje to, co może najbardziej posłużyć klientowi w jego pracy. W pracy coachingowej stosuje techniki z nurtu Gestalt, teorii poznawczo-behawioralnej, RTZ, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniu (SFA), wykorzystuje elementy wizualizacji, pracy z metaforą oraz modelowe podejścia coachingowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.