LifeFree.pl

Anna Tynkiewicz-Hinz

Tynkiewicz-Hinz Anna
Imię i nazwisko: Anna Tynkiewicz-Hinz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-grudziadz.eu
E-mail: psychocare-grudziadz@wp.pl
Telefon: 537 122 700

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. K. Wielkiego w Bydgoszczy. Następnie kontynuowała naukę na studiach podyplomowych różnych uczelni, zwiększając i uzupełniając swoje umiejętności i kompetencje. Ukończyła szkolenie I stopnia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zdobyła spore doświadczenie jako wykładowca, szkoleniowiec i trener różnych umiejętności społecznych (m.in. asertywność, komunikacja, radzenie sobie ze stresem), pracując w szkołach policealnych i w innych instytucjach typu naukowego. Wielokrotnie prowadziła terapie indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży jako socjoterapeuta.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Do każdego człowieka podchodzi w sposób indywidualny. Podczas pracy psychologicznej stosuje różne techniki mające na celu stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, aby przełamać opór do szczerej i otwartej rozmowy. W ramach pomocy psychologicznej oferuję konsultację, terapię psychologiczną indywidualną, diagnozę psychologiczną z opinią, terapię psychologiczną rodzinną, poradnictwo wychowawcze, zajęcia socjoterapeutyczne (grupowe), poradnictwo zawodowe dla młodzieży.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.