LifeFree.pl

Anna Stremlau

Stremlau Anna
Imię i nazwisko: Anna Stremlau Profesja: Terapeuta
Strona www: http://nowe-rozwiazania.pl
E-mail: astremlau@nowe-rozwiazania.pl
Telefon: 668 664 479

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie i Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Polsko-Niemieckim. Obecnie poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe w Szkole Psychoterapii Humanistycznej "Intra" w Warszawie. Pracuje w Wojewódzkiej Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową oraz w ramach własnej praktyki zajmuje się pomaganiem młodzieży i dorosłym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Interesuje się psychologią humanistyczną, ponieważ koncentruje się na człowieku, zarówno na jego trudnościach, dylematach, jak również potrzebach i emocjach. Pomaga też znależć sens życia w sytuacjach pustki egzystencjalnej. Psychoterapia humanistyczna dla dorosłych i młodzieży obejmuje wiele nurtów, m.in. terapię skoncentrowaną na osobie, terapię skoncentrowaną na emocjach, terapię Gestalt czy terapię egzystencjalną. Bliska jest jej również psychologia pozytywna.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.