LifeFree.pl

Anna Staszczyszyn

Staszczyszyn Anna
Imię i nazwisko: Anna Staszczyszyn Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-szczecin.net
E-mail: psycholog@psycholog-szczecin.net
Telefon: 604 560 119

Doświadczenie:

Ukończyła pięcioletnie studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, a następnie Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Odbyła szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. W Szkole Trenerów METRUM w Katowicach uzyskała tytuł trenera umiejętności psychologicznych i społecznych. Od kilkunastu lat pomaga jako psycholog i psychoterapeuta osobom z różnego rodzaju trudnościami, m.in. doświadczającym osamotnienia, lęku, będącymi w depresji, z myślami samobójczymi, zaburzeniami nastroju i autoagresywnymi, osobom w kryzysie i uzależnionym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię integratywną dorosłych, młodzieży i par oraz poradnictwo psychologiczne. Prowadzi terapię w nurcie humanistycznym. Integrując różne podejścia łączy terapię skoncentrowaną na kliencie, gestalt, focusing, podejście doświadczeniowe i egzystencjalne. Korzysta z technik terapii poznawczo- behawioralnej tam gdzie są pomocne i skuteczne. Szanuje wartości i przekonania drugiej osoby.

Inspiracja:

Wierzy, że każdy potrzebuje się rozwijać i z największą radością towarzyszę w zmianach. Wspiera w odkrywaniu własnej wartości i potencjału. Pomaga znaleźć rozwiązania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.