LifeFree.pl

Anna Stasiak

Anna Stasiak
Imię i nazwisko: Anna Stasiak Profesja: Trener
Strona www: https://bialykon.com/
E-mail: bachtanka.bialykon@gmail.com
Telefon: 608218703
Facebook: https://www.facebook.com/BIA%C5%81Y-KO%C5%83-762515420620705/?modal=admin_todo_tour
Doświadczenie:
Facylitator Horse Assisted Education, HST – w trakcie
 
Obszary zainteresowań i metody pracy:
Prowadzę warsztaty rozwojowe z udziałem koni. Fascynuje mnie fakt, że od zwierząt również możemy się uczyć, poprzez kontakt z końmi sama doświadczam tego niemal codziennie. Z wyścigami rozstałam się już kilka lat temu jednak konie są i będą w moim sercu już zawsze. Od kilku lat odkrywam siebie i konie na nowo. Chciałabym się tym dzielić z innymi umożliwiając kontakt z naturą i końmi.
 
Czym jest dla mnie podejście holistyczne:
Jestem dzieckiem Ziemi. Wszystko co jest z nią związane jest również częścią mnie samej. Czuję połączenie z Naturą tym co ożywione i nieożywione. Tak jakbyśmy byli wszyscy połączeni jedną wielką siecią nierozerwalnych nici. Zmiana u mnie powoduje zmiany u innych. Fascynuje mnie mądrość Natury i możność czerpania tej wiedzy.

Artykuły

Dyliżansem przez życie

Dyliżansem przez życie

Inspiracje
środa, 05 sierpnia 2020, 15:18
Oto dyliżans, do niego zaprzęgnięte piękne rącze konie. Woźnica kieruje końmi, nadaje cel podróży, obiera właściwą drogę, to jednak konie ciągną wóz, trzeba więc dbać o ich kondycję, robić przerwy, napoić, nakarmić...
Blisko siebie, blisko źródła, blisko Ziemi

Blisko siebie, blisko źródła, blisko Ziemi

Inspiracje
poniedziałek, 30 marca 2020, 23:10
Odkrycie, że w moim umyśle nie mieszkam sama było przełomem na mojej drodze rozwojowej. Nawet będąc sama ze sobą, a może właśnie wtedy, sama na pewno nie jestem, bo na moją osobowość składa się wiele moich części. Ile ich mieszka we mnie?
Podążaj za Białym Koniem

Podążaj za Białym Koniem

Inspiracje
poniedziałek, 30 marca 2020, 23:00
Jedna z moich ulubionych scen z filmu Matrix to ta, w której główny bohater Neo wychodzi z domu podążając za kobietą z namalowanym białym królikiem na ramieniu. Już wcześniej wie, przeczuwa, że coś się pojawi, jakaś zmiana...
Radość potrafi być trudna

Radość potrafi być trudna

Rozwój
czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:44
Dziwne, prawda? Jak to trudna radość. Przecież to jedna z najbardziej pożądanych przez nas emocji...
Konie w rozwoju - czego uczą konie?

Konie w rozwoju - czego uczą konie?

Rozwój
czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:40
Od 25 lat moje życie nieprzerwanie związane jest z końmi. Zaczęłam od zbierania pocztówek z końmi, które były przecież pewną formą tęsknoty za kontaktem z nimi, potem przyszły nastoletnie fascynacje, kolonie i obozy jeździeckie...
Knur w zamku

Knur w zamku

Inspiracje
czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:30
Knur w zamku czyli uważaj o czym marzysz , bo jeszcze się spełni. Opowieść o strachu, granicach i porozumieniu międzygatunkowym.

Wydarzenia

Uważność w kontakcie z końmi

Uważność w kontakcie z końmi

Warsztaty
2019-10-12
Horse Assisted Education to metoda prowadzenia programów rozwojowych z udziałem koni. Innymi słowy, uczenie się od koni poprzez doświadczenie, które uruchamia w nas nie tylko stronę intelektualną ale również emocjonalną, intuicyjną.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.