LifeFree.pl

Anna Rymar

Rymar Anna
Imię i nazwisko: Anna Rymar Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.kontakt.slupsk.pl
E-mail: gabinet@kontakt.slupsk.pl
Telefon: 608 446 682
Facebook: https://web.facebook.com/dobry.kontakt/

Doświadczenie:

Umiejętności terapeutyczne uzyskuje stale szkoląc się w profesjonalnych ośrodkach szkoleniowych w Polsce takich jak Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu czy Studium Analizy Transakcyjnej w Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION w Poznaniu.

Pracę zawodową rozpoczęła już na studiach, podczas których odbyła dwa staże zagraniczne. Zbierała swoje doświadczenia w wielu różnych miejscach, takich jak ośrodek dla seniorów dotkniętych Chorobą Alzheimera, szkoła, poradnia zdrowia psychicznego, zakład opiekuńczo-leczniczy, psychiatryczny oddział dzienny. Dzięki tej różnorodności doświadczeń i umiejętności potrafi twórczo i elastycznie dostosowywać swoje działanie do potrzeb klienta.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuje elementy Analizy Transakcyjnej oraz Psychoterapii Systemowej. Kieruje się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno – Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją prace poddaje superwizji. Udziela konsultacji, terapie indywidualne, interwencje w kryzysie, porady psychologiczne i diagnozy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.