LifeFree.pl

Anna Radzięta

Radzięta Anna
Imię i nazwisko: Anna Radzięta Profesja: Terapeuta
Strona www: http://twojpsycholog.com
E-mail: gabinet@twojpsycholog.com
Telefon: 506 104 929
Facebook: https://web.facebook.com/Psycholog-Radzi%C4%99ta-Anna-1651574488404865/

Doświadczenie:

W 2003 roku ukończyła studia magisterskie na UŚ w Katowicach na Wydziale Psychologii i Pedagogiki. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, a także całymi rodzinami. Po ukończeniu studiów pracowała w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Będzinie, gdzie zajmowała się diagnozą oraz terapią indywidualną i grupową. Prowadziła również indywidualne konsultacje dla potrzeb Policji i Sądu, a także warsztaty grupowe dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i grupę rozwojową dla kobiet. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej stosuje metody psychoterapii krótkoterminowej, elementy relaksacji i socjoterapii. Jest zorientowana na pracę z zasobami i szybkie osiągnięcie założonych celów. Interesuję się problematyką zaburzeń nerwicowych, lękowych i depresyjnych, a także rozwojem osobistym oraz motywacją. Pomoc psychologiczna dzieciom i młodzieży dotyczy problemów szkolno-wychowawczych, radzenia sobie z trudnościami okresu dorastania, emocjonalnych, adaptacyjnych, interpersonalnych. Terapia krótkoterminowa indywidualna dotyczy leczenia zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń emocjonalnych, długotrwałych problemów osobistych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.