LifeFree.pl

Anna Pabiańczyk-Kulka

Pabiańczyk-Kulka Anna
Imię i nazwisko: Anna Pabiańczyk-Kulka Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: https://inveni-krakow.pl
E-mail: pracownia@inveni-krakow.pl
Telefon: 501 192 048
Facebook: https://web.facebook.com/InveniPsychoterapiaCoaching/

Doświadczenie:

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczy w czteroletnim, podyplomowym Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (UE Kraków) oraz Coaching Menedżerski. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnozy kompetencji oraz rozwijania potencjału pracowników i zespołów. Doświadczenie kliniczne w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej zdobyła współpracując oraz odbywając staże kliniczne w Oddziale Dziennym Psychiatrii Ogólnej w Tarnowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga osobom doświadczającym przejściowych trudności emocjonalnych, jak również przeżywającym głębokie kryzysy natury psychologicznej. Swoich pacjentów i klientów wspiera w czasie wprowadzania pozytywnych zmian w życiu osobistym – leczenia depresji, radzenia sobie ze stresem, zwalczania zaburzeń lękowych i napadów paniki, leczenia zaburzeń osobowości i zaburzeń odżywiania, rozwijania umiejętności budowania bliskich relacji oraz dobrych związków.

Gdy nadmiar obciążeń emocjonalnych zaczyna odbijać się negatywnie na zdrowiu psychicznym, prowadzi psychoterapię takich schorzeń jak m.in. zaburzenia lękowe, depresja czy zaburzenia odżywiania. Proponuje coaching kariery – metodę pracy, która służy rozwijaniu potencjału zawodowego, realizowaniu celów profesjonalnych oraz budowaniu równowagi między karierą a życiem osobistym.

Inspiracja:

Jej głównym celem jest zwiększanie satysfakcji swoich pacjentów i klientów z ich życia osobistego oraz zawodowego. Dokłada starań, by psychoterapia i coaching w jej gabinecie charakteryzowały się profesjonalizmem, wysoką jakością oraz efektywnością.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.