LifeFree.pl

Anna Mucha

Mucha Anna 2
Imię i nazwisko: Anna Mucha Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologmucha.pl
E-mail: anna.mucha@psychologmucha.pl
Telefon: 506 897 649

Doświadczenie:

Ukończyła Integracyjny Program Szkolenia Psychoterapeutów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywa współpracując z ośrodkami świadczącymi pomoc psychologiczną, m.in. Poradnią Zdrowia Psychicznego, Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Odbyła staż kliniczny w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „Ogród”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy z klientem prezentuje integracyjne podejście psychoterapeutyczne, to znaczy, że korzysta z dorobku różnorodnych szkół psychoterapeutycznych. Jest dla niej ważne budowanie bezpiecznej relacji terapeutycznej opartej o empatyczne rozumienie oraz akceptację i szacunek drugiej osoby. Oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych poprzedzoną konsultacjami psychologicznymi, które umożliwią określenie odpowiedniej formy pomocy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.