LifeFree.pl

Anna Lempa

Lempa Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Lempa Profesja: Coach
Strona www: https://annalempa.pl
E-mail: coach@annalempa.pl
Telefon: 693 711 228

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołem zarówno w roli menadżera jak i mentora. Coachingi indywidualne z obszaru life coachingu oraz coachingu kariery – ponad 120 godzin. Ukończyła m. in. Akademię Akredytowany Coach, kurs Aware Coach, Point Of You - Creative Tools for Trainning & Development - szkolenia akredytowane przez ICF. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) oraz standardami jakie wyznacza.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie coachingu indywidualnego, zespołowego oraz grupowego. W swojej pracy wykorzystuję metodologię pracy z obrazem. Jako coach oferuje sesje indywidualne i grupowe, w trakcie których podejmiesz decyzje, które chcesz lub musisz podjąć, w sprawach, w których nie potrafisz zdecydować, zmienisz w swoim życiu coś co chcesz zmienić, a czego zmienić nie potrafisz lub nie masz odwagi, uwierzysz w siebie, tam gdzie wiary w siebie Ci brakuje.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.