LifeFree.pl

Anna Krawczyszyn

Krawczyszyn Anna
Imię i nazwisko: Anna Krawczyszyn Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-jeleniagora.pl
Telefon: 604 929 804

Doświadczenie:

Jest magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Ukończyła ponadto trzyletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne w zakresie socjoterapii, wiele innych szkoleń specjalistycznych dotyczących diagnozy i terapii (prowadzonych przez Instytut Ericksonowski, CBT). Posiada uprawnienia do prowadzenia hipnozy klinicznej (certyfikat I i II stopnia).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej posługuje się hipnozą kliniczną. Prowadzi także terapię rodzin i par. Prowadzi diagnozę i terapię zaburzeń nastroju, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się problemami w obszarze kontaktów z ludźmi (zespół Aspergera, autyzm).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.