LifeFree.pl

Anna Kossowska

Kossowska Anna
Imię i nazwisko: Anna Kossowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.kossowska.eu
E-mail: anna@kossowska.eu
Telefon: 690 494 808

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Jej doświadczenie obejmuje zarówno pracę z klientami indywidualnymi jak i z firmami. Doskonali się zawodowo poprzez korzystanie z superwizji i uczestnictwo w konferencjach naukowych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadząc terapię opiera się przede wszystkim na założeniach psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Zawsze stara się indywidualnie podchodzić do osób oraz spraw z jakimi ma do czynienia, dopasowując działania do potrzeb swoich klientów. Pracuje w języku polskim i angielskim. Tematyka, w jakiej się specjalizuje, obejmuje trzy obszary: pomoc psychologiczną dla dorosłych (np. kryzysy, zaburzenia psychiczne, problemy osobiste i zawodowe, rozwój osobisty i inne), pomoc psychologiczną dla dzieci i rodzin, (np. kryzysy, problemy wychowawcze), pomoc psychologiczną z zakresu psychologii międzykulturowej (np. komunikacja międzykulturowa, adaptacja w nowym środowisku, szok kulturowy).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.