LifeFree.pl

Anna Ingarden

Ingarden Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Ingarden Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://krakowpsycholog.eu
E-mail: psycholog@gardensport.pl
Telefon: 501 323 242
Facebook: https://web.facebook.com/krakowpsycholog/

Doświadczenie:

Absolwentka psychologicznych studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ze specjalizacją Psychologii Klinicznej oraz Psychologii Sportu. Doświadczenie nabyła podczas pracy na oddziale rehabilitacyjnym Szpitala im. Babińskiego w Krakowie, w Centrum Rozwoju bez stresu, w Krakowskim Telefonie Zaufania oraz w licznych klubach sportowych. Jest certyfikowanym mediatorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego z bogatym doświadczeniem w szkoleniu młodzieży w zakresie zastosowania mediacji rówieśniczych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje wykorzystując głównie umiejętności i techniki należące do poznawczo-behawioralnego nurtu psychologii i psychoterapii. Zajmuje się konsultacją, diagnozą oraz terapią osób dorosłych, ale również młodzieży szkolnej i dzieci.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.