LifeFree.pl

Anna Holeniewska

Holeniewska Anna
Imię i nazwisko: Anna Holeniewska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://annaholeniewska.pl
E-mail: kontakt@annaholeniewska.pl
Telefon: 727 940 000

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu, studium z zakresu interwencji kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz studium psychologii sądowej. Jest w trakcie procesu dwóch certyfikacji. Pierwszy z nich odbywa się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Drugi natomiast wiąże się z pracą jako coach — jest w trakcie certyfikacji międzynarodowego związku coachingowego — International Coaching Federation.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia prowadzona jest w przyjemnej i dyskretnej atmosferze zachęcającej do przyjaznej rozmowy i refleksji. Terapie w jej gabinecie to najlepszy moment na pełną otwartość i szczerość. Oferuje terapię indywidualną, małżeńską i dla par. W relacjach coachingowych ceni szczerość i otwartość. Zawsze przed podjęciem współpracy rozmawia o długości trwania całego procesu jak i ilości pracy, którą wspólnie z klientem ma do wykonania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.