LifeFree.pl

Anna Gaworska

Anna Gaworska
Imię i nazwisko: Anna Gaworska Profesja: Trener, Coach
Strona www: https://www.winside.pl

Moja droga zawodowa związana jest z szeroko pojętym rozwojem osobistym. Pracuję z człowiekiem systemowo łącząc różne techniki i formy pracy. Od coachingu po konsultacje i warsztaty. Pracuję holistycznie, w oparciu o rezultat.d 2014 roku pracuję jako coach i trener. Prowadzę indywidualne sesje, konsultacje Psychobiologii oraz warsztaty rozwojowe.

Doświadczenie: od 2014 roku pracuję jako coach i trener. Prowadzę indywidualne sesje, konsultacje Psychobiologii oraz warsztaty rozwojowe.

Obszary zainteresowań i metody pracy: praca z emocjami i przekonaniami.

Inspiracje: praca z wykorzystaniem poziomów świadomości D. Hawkinsa, OSHO, Anthony de Mello

Podejście holistyczne jest dla mnie patrzeniem na odrębność w perspektywie całości - systemu, w którym funkcjonuje każdy z nas. To spojrzenie na naturę ludzką w szerszej perspektywie. To ciało, umysł i duch – jednocześnie.

To dla mnie także spójność tego co w środku, z tym co na zewnątrz. Bo to co na zewnątrz jest manifestacją tego co w środku, w nas.

Pracując z człowiekiem, widzę go przez pryzmat całości. Jego myśli, przekonań, podejścia do życia. Pokazuję i pomagam zrozumieć zależności między tym jak myślimy i jak doświadczamy siebie a tym jak to myślenie przejawia się w postaci podejmowanych codziennych decyzji, wyborów, reakcji na doświadczenia oraz jakości tego co przeżywamy. Pokazuję, że można inaczej.

Tagi

Artykuły

Zapiski życia warte: Zamień się...

Zapiski zycia warte: Zamień się...

Inspiracje
wtorek, 16 czerwca 2020, 07:17
Proszę ... zamień się ze mną na doświadczenia ... historie ... na życie... Twoje brzmi jakoś tak lżej, łatwiej, ciekawiej ...
Zapiski życia warte: Nie da się...

Zapiski życia warte: Nie da się...

Inspiracje
wtorek, 26 maja 2020, 11:28
Nie da się ... zamrozić na lepsze czasy ... z nadzieją, że fajniej będzie, bezpieczniej i spokojniej jakoś.
Zapiski życia warte: Decyz-JA

Zapiski życia warte: Decyz-JA

Inspiracje
poniedziałek, 11 maja 2020, 20:01
Zapada zawsze i nieustannie. Każdą komórką ciała, serca, ducha i umysłu.
Zapiski życia warte: Daj mi...

Zapiski życia warte: Daj mi...

Inspiracje
poniedziałek, 04 maja 2020, 18:10
Daj mi ... Gwarancję, że to działa ... Zapewnienie, że do końca życia będziemy szczęśliwi ... Daj mi pewność, że będziesz zachowywał/a się tak jak ja tego chcę ... Daj mi szczęście...
Zapiski życia warte: Wolny czy zniewolony?

Zapiski życia warte: Wolny czy zniewolony?

Inspiracje
poniedziałek, 06 kwietnia 2020, 19:14
Wolny czy zniewolony ... jaki ten umysł jest? Dostaliśmy więcej wolności niż kiedykolwiek ... kontynenty przemierzając na własne życzenie bez ograniczeń żadnych. Dostęp do wszystkiego mieć zaczęliśmy.
Człowiek w ujęciu Psychobiologii

Człowiek w ujęciu Psychobiologii

Inspiracje
piątek, 03 maja 2019, 13:38
Zastanawiałeś się kiedyś z jakiego powodu pracujesz tam gdzie pracujesz? Dlaczego tworzysz związek z partnerem o konkretnym typie osobowości? Czy wiesz, z jakiego powodu Twoje ciało doświadcza choroby?
O doświadczaniu strachu

O doświadczaniu strachu

Rozwój
poniedziałek, 04 marca 2019, 23:58
Nie rozwiążemy problemu z poziomu świadomości, na którym ten problem powstał. Często życiowe decyzje podejmujemy z poziomu strachu.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.