LifeFree.pl

Anna Gaworska

Anna Gaworska
Imię i nazwisko: Anna Gaworska Profesja: Trener, Coach
Strona www: https://www.winside.pl

Moja droga zawodowa związana jest z szeroko pojętym rozwojem osobistym. Pracuję z człowiekiem systemowo łącząc różne techniki i formy pracy. Od coachingu po konsultacje i warsztaty. Pracuję holistycznie, w oparciu o rezultat.d 2014 roku pracuję jako coach i trener. Prowadzę indywidualne sesje, konsultacje Psychobiologii oraz warsztaty rozwojowe.

Doświadczenie: od 2014 roku pracuję jako coach i trener. Prowadzę indywidualne sesje, konsultacje Psychobiologii oraz warsztaty rozwojowe.

Obszary zainteresowań i metody pracy: praca z emocjami i przekonaniami.

Inspiracje: praca z wykorzystaniem poziomów świadomości D. Hawkinsa, OSHO, Anthony de Mello

Podejście holistyczne jest dla mnie patrzeniem na odrębność w perspektywie całości - systemu, w którym funkcjonuje każdy z nas. To spojrzenie na naturę ludzką w szerszej perspektywie. To ciało, umysł i duch – jednocześnie.

To dla mnie także spójność tego co w środku, z tym co na zewnątrz. Bo to co na zewnątrz jest manifestacją tego co w środku, w nas.

Pracując z człowiekiem, widzę go przez pryzmat całości. Jego myśli, przekonań, podejścia do życia. Pokazuję i pomagam zrozumieć zależności między tym jak myślimy i jak doświadczamy siebie a tym jak to myślenie przejawia się w postaci podejmowanych codziennych decyzji, wyborów, reakcji na doświadczenia oraz jakości tego co przeżywamy. Pokazuję, że można inaczej.

Tagi

Artykuły

O doświadczaniu strachu

O doświadczaniu strachu

Rozwój
poniedziałek, 04 marca 2019, 23:58
Nie rozwiążemy problemu z poziomu świadomości, na którym ten problem powstał. Często życiowe decyzje podejmujemy z poziomu strachu.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.