LifeFree.pl

Anna Franecka

Franecka Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Franecka Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://annafranecka.pl
E-mail: info@annafranecka.pl
Telefon: 608 044 141
Facebook: https://www.facebook.com/mediacje.anna.franecka/

Doświadczenie:

Jest mediatorem stałym przy Prezesie Sądu Okręgowego w Szczecinie w sprawach rodzinnych, cywilnych, pracowniczych, gospodarczych oraz administracyjnych. Z wykształcenia jest socjologiem, psychopedagogiem, coachem ACC, specjalistą do spraw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, trenerem biznesu oraz trenerem mediacji. Ukończyła również Prawo Administracyjne i Samorządowe w ramach studiów podyplomowych na wydziale prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Kwalifikacje podnosi poprzez systematyczny udział w konferencjach naukowych, szkoleniach, warsztatach oraz poprzez studiowanie literatury fachowej. Specjalistyczne kwalifikacje mediatora zdobyła w 2011 roku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako coach wspiera osoby, które szukają swojej drogi rozwoju osobistego oraz chcą poszerzyć swoje możliwości i przekraczać swoje granice. Zaprasza osoby, które chcą doświadczyć coachingu i zobaczyć, w jaki sposób coaching może wspierać ich w budowaniu udanych relacji partnerskich. Oferuje profesjonalną pomoc w zakresie łagodzenia i rozwiązywania konfliktów. Prowadzi mediacje sądowe i pozasądowe dla firm i osób fizycznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.