LifeFree.pl

Anna Duda

Duda Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Duda Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-psychoterapeuta.eu
E-mail: ania.duda@onet.pl
Telefon: 600 764 645
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapeuta.psycholog/

Doświadczenie:

Absolwentka Psychologii, specjalizacja kliniczna, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Umiejętności psychoterapeuty zdobyła uczestnicząc w 3-letnim kursie psychoterapii prowadzonym przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum. Ponadto, ukończyła Studia Podyplomowe z Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę wzbogacała odbywając staż na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Uniwersytetu Jagiellońskiego-Collegium Medicum w Krakowie, na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii osób dorosłych i młodzieży. W pracy opiera się na paradygmacie psychodynamicznym, zakładającym istnienie i wpływ nieświadomego obszaru psychiki na zachowanie i emocje. Pracę psychoterapeuty nadzoruje korzystając ze stałych superwizji certyfikowanych superwizorów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.