LifeFree.pl

Anna Dankowska

Dankowska Anna 3
Imię i nazwisko: Anna Dankowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://annadankowska.pl
E-mail: psycholog.dankowska@gmail.com
Telefon: 660 099 133

Doświadczenie:

Ukończyła roczny program dla psychoterapeutów w Gestalt Institute of San Francisco i czteroletnią szkołę psychoterapii w Polskim Instytucie Erickonowskim w Łodzi. Ma za sobą specjalistyczne szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, terapii przez ruch, terapii systemowej w ośrodkach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty zdobywała pracując z osobami odnajdującymi swoje miejsce w społeczeństwie, pokonującymi trudności emocjonalne, wychodzącymi z kryzysów osobistych – w centrum pomocy dla kobiet doświadczających przemocy, ośrodku kształcenia dla osób niepełnosprawnych, szpitalu psychiatrycznym, ośrodku pomocy społecznej. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin. Pracuje z osobami, które napotykają na problemy w relacjach z innymi, cierpią w związku z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami nerwicowymi, z zaburzeniami związanymi ze stresem, chorują przewlekle. W swojej pracy koncentruje się na budowaniu relacji terapeutycznej opartej na autentyczności, szacunku i spontaniczności. Prowadzi gabinet w Zabrzu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.