LifeFree.pl

Anna Czerwińska

Czerwińska Anna
Imię i nazwisko: Anna Czerwińska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.psychologkrakowski.pl
E-mail: psychologkrakowski@gmail.com
Telefon: 665 838 272

Doświadczenie:

Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Ter Cognitiva w Krakowie. Odbyła roczny staż trenerski w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie, a także warsztat edukacyjny Rozwiązywanie konfliktów metodą dramy. Była koordynatorem i trenerem w Stowarzyszeniu Ruch Pomocy Psychologicznej Integracja.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią dla par. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, Gestalt - forma terapii w nurcie humanistycznym. Człowiek ujmowany jest w niej holistycznie, wszystkie sfery jego funkcjonowania – umysł, emocje i ciało, traktowane są z równym szacunkiem. Podejście Gestalt główny nacisk kładzie na poszerzenie świadomości klienta w różnych sferach tak, aby mógł on dokonywać dobrych dla siebie wyborów spośród szerokiego spectrum możliwości, mając na uwadze dobro innych i biorąc za siebie odpowiedzialność.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.