LifeFree.pl

Anita Zontek-Sajnoga

Zontek-Sajnoga Anita
Imię i nazwisko: Anita Zontek-Sajnoga Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychopomoc.net.pl
E-mail: gabinet@psychopomoc.net.pl
Telefon: 605 656 416
Facebook: https://www.facebook.com/Gabinet-Pomocy-Psychologicznej-Anita-Zontek-Sajnoga-2096911320544669/

Doświadczenie:

Studiowała psychologię w Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponadto ukończyła podyplomowo pięcioletni program specjalizacyjny w dziedzinie psychologii klinicznej wraz z licznymi stażami klinicznymi, m.in. w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach, a także dwuletnie specjalistyczne szkolenie w zakresie terapii uzależnień. Odbyła wiele kursów i treningów dotyczących pomocy psychologicznej oraz psychoterapii, w tym własną szkoleniową analizę grupową. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się pomocą psychologiczną dla osób dorosłych, głównie w konwencji psychodynamicznej, w zakresie trudności emocjonalnych, zaburzeń nerwicowych oraz terapią uzależnień. Oferuje konsultacje psychologiczne i psychoedukację, psychoterapię indywidualną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.