LifeFree.pl

Anita Michalska

Michalska Anita
Imię i nazwisko: Anita Michalska Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://anitamichalska.pl
E-mail: kontakt@anitamichalska.pl
Telefon: 606 756 731
Facebook: https://web.facebook.com/anitamichalska?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Skończyła politologię ze specjalizacją dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uzyskała certyfikaty coacha oraz trenera w Norman Benett Academy. W kolejnych latach przeszła przez kursy I i II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania oraz kurs I stopnia Mind – Body Bridging, które wykorzystuje do pracy z klientami w trakcie sesji indywidualnych oraz na szkoleniach. Skończyła 2-letnie studium Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu. Ukończyła ponad 150 dni warsztatów z komunikacji, asertywności, technik relaksacyjnych, oddechowych, terapeutycznych, coachingowych oraz trenerskich.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy kieruje się podejściem holistycznym, dlatego czerpie wiedzę i doświadczenie z różnych szkół psychologicznych. Wykorzystuje metody poznawczo – behawioralne, pracę z przekonaniami, techniki relaksacyjne oraz pracę z ruchem. Dzięki temu jej klienci poszerzają świadomość na wielu płaszczyznach i z większą łatwością podążają za swoim procesem zmiany.

Inspiracja:

Obserwowanie rozwoju swoich klientów jest dla niej samej inspiracją do podejmowania wyzwań i poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania. Lubi poszerzać swoją wiedzę i zmieniać perspektywę, nawet jeśli na początku jest to trudne, ciężkie i trzeba się przy tym napocić. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.