LifeFree.pl

Aneta Stanowska

Stanowska Aneta
Imię i nazwisko: Aneta Stanowska Profesja: Coach
Strona www: http://anetastanowska.com
E-mail: aneta.stanowska@gmail.com
Telefon: 887 898 888
Facebook: https://web.facebook.com/stanowskacoach/

Doświadczenie:

Dyplomowany Coach Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, trener rozwoju osobistego, absolwentka Psychologii w Biznesie i Zarządzania Strategicznego. Współautorka warsztatów pewności siebie dla kobiet „Piękna i pewna siebie”. Stworzyła projekt „Rozwiń skrzydła” przy współpracy z fundacją wspierania edukacji i rozwoju osobistego Helios. Prowadziła sesje coachingowe dla niepełnosprawnych studentów Wyższej Szkoły Bankowej. Jako mentor wspiera StartUp’y Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się coachingiem i warsztatami z rozwoju osobistego. Celem coachingu jest wspieranie klienta w samodzielnym dokonywaniu planowanych zmian w oparciu o własne odkrycia. Zwiększa skuteczność i efektywność działań, pobudza do myślenia, spojrzenia na problem z innej perspektywy. To spotkanie indywidualne lub grupowe. Coaching indywidualny – pracujesz, kiedy chcesz na indywidualnych spotkaniach z coachem, tematyka oraz przebieg sesji w 100% dopasowany do Twoich potrzeb. Coach pomaga Ci we wzmocnieniu pewności siebie oraz realizacji zamierzony celów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.