LifeFree.pl

Aneta Michno

Michno Aneta
Imię i nazwisko: Aneta Michno Profesja: Coach
Strona www: http://www.anetamichno.pl
E-mail: aneta@michno.pl
Telefon: 500 226 610
Facebook: https://www.facebook.com/anetamichnocoach/

Doświadczenie:

Ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w prestiżowym Instytucie Mukoid oraz Studia Zaawansowame Coachingu w tymże instytucie. Prowadzi zajęcia z coachingu na Wydziale Coachingu w Wyższej Szkole Inżynieryjno - Ekonomicznej w Rzeszowie. Od ponad 4 lat rozwija własny biznes coachingowy, który świadczy usługi coachingowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Przeprowadziła ponad 1500 sesji coachingu indywidualnego, pracując metodą coachingu co-active i co-creative. Obie te metody są oparte na przekonaniu, że klient jest z natury kreatywny, zdolny, mądry, dobry i nie potrzebuje naprawiania czy pouczania.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako coach słucha, obserwuje i przystosowuje własne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu klient wydobywa własne rozwiązania i strategie. Coaching, który prowadzi jest coachingiem holistycznym, który w odróżnieniu od coachingu „on-the-job”, pracuje w oparciu o misję, tożsamość, wartości i przekonania klienta. Coaching holistyczny uwzględnia całą osobę, z jej przeszłością, teraźniejszością, przyszłością oraz ze wszystkimi rolami, które pełni ona w życiu. Coaching koncentruje się na tym, co jest teraz oraz ukierunkowuje na przyszłość i na rozwiązania. Prowadzi sesje life coachingu, team coaching, executive coaching, business coachingu i coachingu kariery.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.