LifeFree.pl

Aneta Fudała

Fudała Aneta 2
Imię i nazwisko: Aneta Fudała Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gabinetpsychodynamiczny.pl
E-mail: info@telos.edu.pl
Telefon: 604 931 890

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2005 r. Ukończyła czteroletnią szkołę psychoterapii prowadzącą do certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczyła w licznych szkoleniach prowadzonych przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej Swoje kompetencje rozwijała podczas staży zawodowych: jako koterapeuta na grupie terapeutycznej w Centrum Medycznym Medyk, w Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego, w Ośrodku Interwencji Kryzysowejna oraz na Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dorosłych UJ. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa. Jako trener rozwoju osobistego prowadzi zajęcia z tematyki kompetencji społecznych: komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, jak również stawiania sobie celów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie zwanym psychoterapią psychodynamiczną, wybierając ją jako rozwiązującą problemy i docierającą do sedna, oferującą osobie samoświadomość. Oferuje psychoterapię indywidualną i dla par. Psychoterapia jest często stosowana w kryzysach życiowych, w momentach zmiany i konieczności zaadoptowania się do nowej sytuacji. Psychoterapia wspiera naturalną potrzebę rozwoju człowieka i przywraca nasze życie do równowagi.

Inspiracja:

Wierzy, że terapia psychodynamiczna daje nam możliwość lepszego urzeczywistnienia swojego potencjału. Ważne jest dla niej doskonalenie profesjonalnych umiejętności. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruje się empatią i szacunkiem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.