LifeFree.pl

Andżelika Korczak-Urban

Korczak-Urban Andżelika
Imię i nazwisko: Andżelika Korczak-Urban Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.mozliwosci.com.pl
E-mail: a.korczak-urban@mozliwosci.com.pl
Telefon: 607 172 888
Facebook: https://web.facebook.com/Us%C5%82ugi-Psychoedukacyjne-MO%C5%BBLIWO%C5%9ACI-206850729376228/

Doświadczenie:

Ukończyła kurs Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia. Ma doświadczenie w pracy psychoedukacyjnej i terapeutycznej z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Udziela poradnictwa psychologicznego oraz prowadzi szkolenia. Zajmuje się pracą nad problemami związanymi z: pozostawaniem w kryzysie, trudnościami w relacjach z bliskimi, kształtowaniem umiejętności wychowawczych, funkcjonowaniem emocjonalnym i osobowościowym, oraz rozwojem osobistym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Proces, którym jest psychoterapia, może zawierać między innymi pomoc w uporaniu się z trudną sytuacją życiową, poznanie swoich możliwości i ograniczeń, pracę nad poczuciem własnej wartości, pracę nad relacjami z partnerem i z innymi ludźmi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.