LifeFree.pl

Alina Szabłowska

Szabłowska Alina
Imię i nazwisko: Alina Szabłowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-gdansk.com
Telefon: 601 504 922

Doświadczenie:

Zanim została psychoterapeutą ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc raz w tygodniu w Seminarium Klinicznym - Post Foundation Course, odbywającym się w The Institute of Psychoanalysis, 112a Shirland Road, London, W9 2EQ. Współpracuje z Psychoanalitycznym Punktem Konsultacyjnym oraz Przychodnią Swissmed. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz psychoanalityczną psychoterapię par. Ma doświadczenie w pracy z osobami, które chcą lepiej poznać i zrozumieć swoje zachowania, emocje i myśli, mają trudności w utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji partnerskich, cierpią z powodu depresji, nie wiedzą czy możliwy jest dla nich związek i posiadanie dzieci.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.