LifeFree.pl

Alina Hryniewicz-Hasior

Hryniewicz-Hasior Alina 1
Imię i nazwisko: Alina Hryniewicz-Hasior Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-warszawa.pl
E-mail: gabinet@psychoterapia-warszawa.pl
Telefon: 503 157 850
Facebook: https://web.facebook.com/PsychoterapiaWWarszawie?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. W zawodzie psychoterapeuty pracuje od 2004 roku. Ustawieniami systemowymi zajmuje się od 2006 roku. Przeprowadziła wiele tysięcy sesji indywidualnych i kilkaset grupowych. Ukończyła także m.in. 2-letnie szkolenie z ustawień systemowych u Marii Senftleben-Güdrich oraz Mistrzowski Kurs Ustawień Systemowych prowadzony przez Berta Hellingera. Doświadczenie kliniczne zdobywała na stażach specjalizacyjnych w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W ramach prywatnej praktyki prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, par (w tym małżeństw) oraz rodzin. Prowadzi również ustawienia hellingerowskie oraz warsztaty i szkolenia rozwojowe. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.