LifeFree.pl

Alicja Urbaniak-Gąciarek

Urbaniak-Gąciarek Alicja
Imię i nazwisko: Alicja Urbaniak-Gąciarek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologpiotrkow.com
E-mail: biuro@psychologpiotrkow.com
Telefon: 500 024 595

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 12 lat pracowała z dziećmi i młodzieżą upośledzoną umysłowo i zagrożoną patologią. W 2005 r. ukończyła Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego uzyskując tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień. Pracowała indywidualnie oraz prowadziła grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin. Uprawnienia do wykonywania zawodu psychoterapeuty uzyskała po skończenie rocznego stażu w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz trzyletniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych. Swoją pracę terapeutyczną systematycznie superwizuje. W latach 2015 - 2016 wzięła udział w warsztatach rozwoju osobistego. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy odwołuje się do koncepcji terapii indywidualnej, która bierze pod uwagę z taką samą uważnością psychikę, ciało i energię, akcentuje indywidualne podejście do każdego człowieka. Duże znaczenie przywiązuje do tego, co dzieje się między terapeutą a klientem. Relacja ta oparta jest na wzajemnym szacunku, zaufaniu i otwartości. Zajmuje się psychoterapią, konsultacjami indywidualnymi, konsultacjami par, dla rodziców i osób uzależnionych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.