LifeFree.pl

Alicja Sawicka

Sawicka Magdalena
Imię i nazwisko: Alicja Sawicka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-bieglysadowy.katowice.pl
E-mail: alicja.sawicka21@gmail.com
Telefon: 608 460 429

Doświadczenie:

Jest absolwentką Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych dla biegłych psychologów sądowych. Kilka lat temu została wykładowcą w Krajowym Centrum Szkolenia Kadr Sądów Powszechnych i Prokuratur w Warszawie. Obecnie prowadzi szkolenia i zajęcia dydaktyczne dla kuratorów sądowych w całym kraju. Jest stałym biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi indywidualną terapię behawioralną. Terapia poznawczo-behawioralna opiera się na naukowych założeniach neurofizjologicznych dotyczących funkcjonowania psychicznego człowieka. Terapia jest krótkoterminowa i skuteczna w leczeniu lęków i napadów paniki, fobii, depresji, natręctw, zaburzeń odżywiania, zaburzeń zachowania. Oprócz psychoterapii oferuje pomoc psychologiczną, diagnozę, szeroką ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych. Prowadzi także pełną diagnostykę psychologiczną – osobowości, emocji i intelektu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.