LifeFree.pl

Alicja Kira

Alicja Kira
Imię i nazwisko: Alicja Kira Profesja: Trener

Doświadczenie:

Psycholog, filozof, na co dzień pracuje z dziećmi, z osobami z autyzmem, współpracuje ze środowiskiem edukacyjnym. Jest słuchaczką studium psychologii zorientowanej na proces. Szkoli się w kierunku pracy z grupami.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W obecnej pracy łączy różne metody wspierania rozwoju dziecka i jego otoczenia. W rozwoju zawodowym dąży do łączenia oddziaływań z obszaru arteterapii i terapii ekspresyjnych oraz świadomości więzi, jaka łączy człowieka z naturą i szeroko pojętym duchowym dziedzictwem.

Inspiracja:

Głęboką inspiracją jest dla niej kontakt z przyrodą, odkrywanie głębokiej wiedzy i świadomości, jaka wypływa z więzi z naturą, jak również autentyczne spotkania z drugim człowiekiem. Uwielbia podróżować, najlepiej z aparatem fotograficznym, grać na bębnach, a także leniwie wypoczywać z robótką na drutach w ręku.

Artykuły

Światu potrzeba umysłów różnego rodzaju...

"Światu potrzeba umysłów różnego rodzaju"

Inspiracje, Rozwój
czwartek, 12 kwietnia 2018, 00:46
Albert Einstein, Izaak Newton, Karol Darwin, Hans Christian Andersen... Albo mały chłopiec pochylony nad kolejną książką o dinozaurach, recytujący z pamięci szczegółowe nazwy wszystkich wymarłych dawno gatunków.
Rozwój osobisty – ale właściwie po co?

Rozwój osobisty – ale właściwie po co?

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:10
Powrócić do rzeczy najprostszych, które umykają nam gdzieś w codziennym zabieganiu, w huku miasta, w całej machinie cywilizacji, którą sami sobie stworzyliśmy. Zatrzymać się gdzieś w swoim ogródku i dojrzeć, że jest dokładnie taki, jaki powinien być.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.