LifeFree.pl

Alicja Jaszczyńska

Jaszczyńska Alicja 1
Imię i nazwisko: Alicja Jaszczyńska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://terapiakolobrzeg.pl
Telefon: 504 246 723
Facebook: https://web.facebook.com/Alicja-Jaszczy%C5%84ska-Gabinet-Psychoterapeutyczny-631516903550289/

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego i SWPS. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Terapii Uzależnień w Warszawie. Odbyła staże w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnień Stanomino oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Warszawa. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Powiatowym Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi i Regionalnym Szpitalu oddział psychiatryczny w Kołobrzegu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się indywidualną psychoterapią osób dorosłych i młodzieży – diagnoza i leczenie nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń depresyjnych i adaptacyjnych. Ważną rolę odgrywają tu procesy poznawcze a szczególnie myślenie. Lubi łączyć ze sobą nurty szkół psychoterapeutycznych, a szczególnie terapię psychodynamiczną wywodzącą się z psychoanalizy, poznawczą, poznawczo-behawioralną, a także krótkoterminową TSR.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.